MLKS Znicz Kłobuck - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Znicz Kłobuck 7:1 Grom Cykarzew
Sparta Nowa Wieś 1:3 Naprzód Ostrowy
Płomień Czarny Las 2:1 Junior Szarlejka
Sokół Wręczyca 1:0 Orzeł Kiedrzyn
Start Soborzyce 1:3 Orlik - Pogoń Blachownia
Błękitni Libidza 1:2 Oksza Łobodno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Najnowsza galeria

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce nożnej
Ładowanie...

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz i Wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-20 Oksza Łobodno 2:1 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
2016-08-20 Znicz Kłobuck 3:0 Błękitni Libidza relacja ›
2016-08-20 Sparta Nowa Wieś 5:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2016-08-20 Płomień Czarny Las 1:4 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2016-08-20 Sokół Wręczyca 3:1 Junior Szarlejka zobacz ›
2016-08-20 Start Soborzyce 1:5 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
2016-08-26 Grom Cykarzew 2:6 Płomień Czarny Las zobacz ›
2016-08-27 Junior Szarlejka 5:1 Start Soborzyce zobacz ›
2016-08-27 Naprzód Ostrowy 3:1 Sokół Wręczyca zobacz ›
2016-08-27 Znicz Kłobuck 3:1 Sparta Nowa Wieś relacja ›
2016-08-28 Błękitni Libidza 1:2 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
2016-08-28 Orzeł Kiedrzyn 1:2 Oksza Łobodno zobacz ›
2016-09-03 Oksza Łobodno 2:0 Junior Szarlejka zobacz ›
2016-09-03 Sparta Nowa Wieś 1:2 Błękitni Libidza zobacz ›
2016-09-03 Płomień Czarny Las 0:2 Znicz Kłobuck relacja ›
2016-09-03 Sokół Wręczyca 4:0 Grom Cykarzew zobacz ›
2016-09-03 Start Soborzyce 7:2 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2016-09-03 Orlik-Pogoń Blachownia 0:4 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
2016-09-10 Znicz Kłobuck 1:3 Sokół Wręczyca relacja ›
2016-09-10 Błękitni Libidza 2:5 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
2016-09-10 Junior Szarlejka 0:2 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
2016-09-10 Naprzód Ostrowy 4:3 Oksza Łobodno zobacz ›
2016-09-10 Grom Cykarzew 5:1 Start Soborzyce zobacz ›
2016-09-10 Sparta Nowa Wieś 3:3 Płomień Czarny Las zobacz ›
2016-09-17 Płomień Czarny Las 4:2 Błękitni Libidza zobacz ›
2016-09-17 Sokół Wręczyca 4:0 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2016-09-17 Oksza Łobodno 2:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2016-09-17 Orlik-Pogoń Blachownia 1:0 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2016-09-18 Orzeł Kiedrzyn 1:1 Junior Szarlejka zobacz ›
2016-09-18 Start Soborzyce 2:7 Znicz Kłobuck relacja ›
2016-09-24 Płomień Czarny Las 4:1 Sokół Wręczyca zobacz ›
2016-09-24 Błękitni Libidza 3:3 Junior Szarlejka zobacz ›
2016-09-24 Naprzód Ostrowy 1:6 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
2016-09-24 Grom Cykarzew 3:4 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
2016-09-24 Znicz Kłobuck 2:2 Oksza Łobodno relacja ›
2016-09-24 Sparta Nowa Wieś 3:3 Start Soborzyce zobacz ›
2016-10-01 Orzeł Kiedrzyn 8:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2016-10-01 Sokół Wręczyca 1:2 Błękitni Libidza zobacz ›
2016-10-01 Start Soborzyce 0:7 Płomień Czarny Las zobacz ›
2016-10-01 Oksza Łobodno 2:2 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2016-10-01 Orlik-Pogoń Blachownia 2:1 Znicz Kłobuck relacja ›
2016-10-01 Junior Szarlejka 1:3 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2016-10-08 Płomień Czarny Las 7:4 Oksza Łobodno zobacz ›
2016-10-08 Błękitni Libidza 2:5 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2016-10-08 Grom Cykarzew 2:3 Junior Szarlejka zobacz ›
2016-10-08 Znicz Kłobuck 0:2 Orzeł Kiedrzyn relacja ›
2016-10-08 Sparta Nowa Wieś 0:2 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
2016-10-08 Sokół Wręczyca 4:0 Start Soborzyce zobacz ›
2016-10-15 Junior Szarlejka 2:3 Znicz Kłobuck relacja ›
2016-10-15 Start Soborzyce 2:3 Błękitni Libidza zobacz ›
2016-10-15 Oksza Łobodno 0:2 Sokół Wręczyca zobacz ›
2016-10-15 Orlik-Pogoń Blachownia 2:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
2016-10-15 Orzeł Kiedrzyn 4:1 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2016-10-15 Naprzód Ostrowy 3:0 Grom Cykarzew zobacz ›
10  2016-10-22 Sokół Wręczyca 1:1 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
10  2016-10-22 Błękitni Libidza 10:1 Grom Cykarzew zobacz ›
10  2016-10-22 Znicz Kłobuck 2:1 Naprzód Ostrowy relacja ›
10  2016-10-22 Sparta Nowa Wieś 1:2 Junior Szarlejka zobacz ›
10  2016-10-22 Płomień Czarny Las 0:5 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
10  2016-10-22 Start Soborzyce 4:2 Oksza Łobodno zobacz ›
11  2016-10-29 Grom Cykarzew 1:3 Znicz Kłobuck relacja ›
11  2016-10-29 Naprzód Ostrowy 1:0 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
11  2016-10-29 Junior Szarlejka 1:5 Płomień Czarny Las zobacz ›
11  2016-10-29 Orzeł Kiedrzyn 3:0 Sokół Wręczyca zobacz ›
11  2016-10-29 Orlik-Pogoń Blachownia 4:0 Start Soborzyce zobacz ›
11  2016-10-29 Oksza Łobodno 3:0 Błękitni Libidza zobacz ›
12  2016-11-05 Orlik-Pogoń Blachownia 1:0 Oksza Łobodno zobacz ›
12  2016-11-05 Błękitni Libidza 1:0 Znicz Kłobuck zobacz ›
12  2016-11-05 Grom Cykarzew 2:3 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
12  2016-11-05 Naprzód Ostrowy 2:2 Płomień Czarny Las zobacz ›
12  2016-11-05 Junior Szarlejka 2:1 Sokół Wręczyca zobacz ›
12  2016-11-05 Orzeł Kiedrzyn 6:1 Start Soborzyce zobacz ›
13  2016-11-12 Płomień Czarny Las 12:0 Grom Cykarzew zobacz ›
13  2016-11-12 Orlik-Pogoń Blachownia 0:0 Błękitni Libidza zobacz ›
13  2016-11-12 Oksza Łobodno 0:7 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
13  2016-11-12 Start Soborzyce 1:3 Junior Szarlejka zobacz ›
13  2016-11-12 Sokół Wręczyca 2:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
13  2016-11-12 Sparta Nowa Wieś 0:5 Znicz Kłobuck relacja ›
14  2016-11-19 Junior Szarlejka 0:3 Oksza Łobodno zobacz ›
14  2016-11-19 Błękitni Libidza 8:2 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
14  2016-11-19 Znicz Kłobuck 3:5 Płomień Czarny Las relacja ›
14  2016-11-19 Grom Cykarzew 0:7 Sokół Wręczyca zobacz ›
14  2016-11-19 Naprzód Ostrowy 5:3 Start Soborzyce zobacz ›
14  2016-11-19 Orzeł Kiedrzyn 4:0 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
15  2017-03-18 Orzeł Kiedrzyn 6:0 Błękitni Libidza zobacz ›
15  2017-03-18 Orlik-Pogoń Blachownia 2:0 Junior Szarlejka zobacz ›
15  2017-03-18 Oksza Łobodno 6:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
15  2017-03-18 Start Soborzyce 3:6 Grom Cykarzew zobacz ›
15  2017-03-18 Płomień Czarny Las 4:2 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
15  2017-03-19 Sokół Wręczyca 1:1 Znicz Kłobuck relacja ›
16  2017-03-25 Sparta Nowa Wieś 1:2 Sokół Wręczyca zobacz ›
16  2017-03-25 Znicz Kłobuck 7:2 Start Soborzyce relacja ›
16  2017-03-25 Grom Cykarzew 4:2 Oksza Łobodno zobacz ›
16  2017-03-25 Naprzód Ostrowy 3:1 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
16  2017-03-25 Junior Szarlejka 0:0 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
16  2017-03-25 Błękitni Libidza 1:2 Płomień Czarny Las zobacz ›
17  2017-04-01 Sokół Wręczyca 5:3 Płomień Czarny Las zobacz ›
17  2017-04-01 Junior Szarlejka 2:0 Błękitni Libidza zobacz ›
17  2017-04-01 Orzeł Kiedrzyn 5:0 Naprzód Ostrowy zobacz ›
17  2017-04-01 Orlik-Pogoń Blachownia 1:1 Grom Cykarzew zobacz ›
17  2017-04-01 Oksza Łobodno 0:2 Znicz Kłobuck zobacz ›
17  2017-04-01 Start Soborzyce 3:0 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
18  2017-04-08 Grom Cykarzew 0:1 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
18  2017-04-08 Błękitni Libidza 1:1 Sokół Wręczyca zobacz ›
18  2017-04-08 Płomień Czarny Las 4:0 Start Soborzyce zobacz ›
18  2017-04-08 Sparta Nowa Wieś 1:4 Oksza Łobodno zobacz ›
18  2017-04-08 Znicz Kłobuck 2:0 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
18  2017-04-08 Naprzód Ostrowy 1:3 Junior Szarlejka zobacz ›
19  2017-04-15 Oksza Łobodno 2:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
19  2017-04-15 Naprzód Ostrowy 3:1 Błękitni Libidza zobacz ›
19  2017-04-15 Junior Szarlejka 3:1 Grom Cykarzew zobacz ›
19  2017-04-15 Orzeł Kiedrzyn 2:1 Znicz Kłobuck zobacz ›
19  2017-04-15 Orlik-Pogoń Blachownia 4:1 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
19  2017-04-15 Start Soborzyce 3:0 Sokół Wręczyca zobacz ›
20  2017-04-22 Znicz Kłobuck 2:0 Junior Szarlejka zobacz ›
20  2017-04-22 Błękitni Libidza 2:5 Start Soborzyce zobacz ›
20  2017-04-22 Sokół Wręczyca 2:1 Oksza Łobodno zobacz ›
20  2017-04-22 Płomień Czarny Las 0:1 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
20  2017-04-22 Sparta Nowa Wieś 2:5 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
20  2017-04-22 Grom Cykarzew 4:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
21  2017-04-29 Orlik-Pogoń Blachownia 1:1 Sokół Wręczyca zobacz ›
21  2017-04-29 Grom Cykarzew 4:7 Błękitni Libidza zobacz ›
21  2017-04-29 Naprzód Ostrowy 0:3 Znicz Kłobuck zobacz ›
21  2017-04-29 Junior Szarlejka 3:2 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
21  2017-04-29 Orzeł Kiedrzyn 4:1 Płomień Czarny Las zobacz ›
21  2017-04-29 Oksza Łobodno 4:2 Start Soborzyce zobacz ›
22  2017-05-06 Znicz Kłobuck 7:1 Grom Cykarzew zobacz ›
22  2017-05-06 Sparta Nowa Wieś 1:3 Naprzód Ostrowy zobacz ›
22  2017-05-06 Płomień Czarny Las 2:1 Junior Szarlejka zobacz ›
22  2017-05-06 Sokół Wręczyca 1:0 Orzeł Kiedrzyn zobacz ›
22  2017-05-06 Start Soborzyce 1:3 Orlik-Pogoń Blachownia zobacz ›
22  2017-05-06 Błękitni Libidza 1:2 Oksza Łobodno zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-31 Znicz Kłobuck 2:1 Liswarta Krzepice zobacz ›
---  2016-09-13 Naprzód Ostrowy 2:1 Znicz Kłobuck zobacz ›

Kalendarium

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

04

06-2017

niedziela

Reklama

Ostatnie spotkanie

Znicz KłobuckGrom Cykarzew
Znicz Kłobuck 7:1 Grom Cykarzew
2017-05-06, 15:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 20, wczoraj: 879
ogółem: 1 231 757

statystyki szczegółowe

Logowanie