MLKS Znicz Kłobuck - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Naprzód Ostrowy 5:1 Maraton Waleńczów
Błękitni Libidza 2:0 Junior Szarlejka
Grom Cykarzew 1:0 Oksza Łobodno
Grom Miedźno 0:2 Płomień Czarny Las
Liswarta Krzepice 2:0 Orlik Blachownia
Liswarta Popów 6:1 Alkas Aleksandria
Sokół Wręczyca Wielka 0:3 Znicz Kłobuck

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Maraton Waleńczów - Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka - Alkas Aleksandria
Błękitni Libidza - Naprzód Ostrowy
Grom Cykarzew - Junior Szarlejka
Liswarta Krzepice - Płomień Czarny Las
Grom Miedźno - Oksza Łobodno
Liswarta Popów - Orlik Blachownia

Najnowsza galeria

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce nożnej
Ładowanie...

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz i Wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  Znicz Kłobuck Sokół Wręczyca Wielka 14:00
26  Alkas Aleksandria Liswarta Popów 14:00
26  Orlik Blachownia Liswarta Krzepice 14:00
26  Płomień Czarny Las Grom Miedźno 14:00
26  Oksza Łobodno Grom Cykarzew 14:00
26  Junior Szarlejka Błękitni Libidza 14:00
26  Maraton Waleńczów Naprzód Ostrowy 14:00
25  Naprzód Ostrowy Junior Szarlejka 17:00
25  Błękitni Libidza Oksza Łobodno 17:00
25  Grom Cykarzew Płomień Czarny Las 17:00
25  Grom Miedźno Orlik Blachownia 17:00
25  Liswarta Krzepice Alkas Aleksandria 17:00
25  Liswarta Popów Znicz Kłobuck 17:00
25  Sokół Wręczyca Wielka Maraton Waleńczów 17:00
24  Sokół Wręczyca Wielka Liswarta Popów 17:00
24  Znicz Kłobuck Liswarta Krzepice 17:00
24  Alkas Aleksandria Grom Miedźno 17:00
24  Orlik Blachownia Grom Cykarzew 17:00
24  Płomień Czarny Las Błękitni Libidza 17:00
24  Oksza Łobodno Naprzód Ostrowy 17:00
24  Maraton Waleńczów Junior Szarlejka 17:00
23  Junior Szarlejka Oksza Łobodno 17:00
23  Naprzód Ostrowy Płomień Czarny Las 17:00
23  Błękitni Libidza Orlik Blachownia 17:00
23  Grom Cykarzew Alkas Aleksandria 17:00
23  Grom Miedźno Znicz Kłobuck 17:00
23  Liswarta Krzepice Sokół Wręczyca Wielka 17:00
23  Liswarta Popów Maraton Waleńczów 17:00
22  Płomień Czarny Las Junior Szarlejka 15:00
22  Liswarta Popów Liswarta Krzepice 15:00
22  Sokół Wręczyca Wielka Grom Miedźno 15:00
22  Znicz Kłobuck Grom Cykarzew 15:00
22  Alkas Aleksandria Błękitni Libidza 15:00
22  Orlik Blachownia Naprzód Ostrowy 15:00
22  Maraton Waleńczów Oksza Łobodno 15:00
21  Oksza Łobodno Płomień Czarny Las 15:30
21  Liswarta Krzepice Maraton Waleńczów 15:30
21  Grom Miedźno Liswarta Popów 15:30
21  Grom Cykarzew Sokół Wręczyca Wielka 15:30
21  Błękitni Libidza Znicz Kłobuck 15:30
21  Naprzód Ostrowy Alkas Aleksandria 15:30
21  Junior Szarlejka Orlik Blachownia 15:30
20  Liswarta Krzepice Grom Miedźno 16:00
20  Liswarta Popów Grom Cykarzew 16:00
20  Sokół Wręczyca Wielka Błękitni Libidza 16:00
20  Znicz Kłobuck Naprzód Ostrowy 16:00
20  Alkas Aleksandria Junior Szarlejka 16:00
20  Orlik Blachownia Oksza Łobodno 16:00
20  Maraton Waleńczów Płomień Czarny Las 16:00
19  Naprzód Ostrowy Sokół Wręczyca Wielka 16:30
19  Błękitni Libidza Liswarta Popów 16:30
19  Grom Cykarzew Liswarta Krzepice 16:30
19  Grom Miedźno Maraton Waleńczów 16:30
19  Płomień Czarny Las Orlik Blachownia 16:30
19  Oksza Łobodno Alkas Aleksandria 16:30
19  Junior Szarlejka Znicz Kłobuck 16:30
18  Grom Miedźno Grom Cykarzew 16:30
18  Liswarta Krzepice Błękitni Libidza 16:30
18  Liswarta Popów Naprzód Ostrowy 16:30
18  Sokół Wręczyca Wielka Junior Szarlejka 16:30
18  Znicz Kłobuck Oksza Łobodno 16:30
18  Alkas Aleksandria Płomień Czarny Las 16:30
18  Maraton Waleńczów Orlik Blachownia 16:30
17  Junior Szarlejka Liswarta Popów 17:00
17  Oksza Łobodno Sokół Wręczyca Wielka 17:00
17  Naprzód Ostrowy Liswarta Krzepice 17:00
17  Orlik Blachownia Alkas Aleksandria 17:00
17  Błękitni Libidza Grom Miedźno 17:00
17  Grom Cykarzew Maraton Waleńczów 17:00
17  Płomień Czarny Las Znicz Kłobuck 17:00
16  Grom Cykarzew Błękitni Libidza 17:00
16  Grom Miedźno Naprzód Ostrowy 17:00
16  Liswarta Krzepice Junior Szarlejka 17:00
16  Liswarta Popów Oksza Łobodno 17:00
16  Sokół Wręczyca Wielka Płomień Czarny Las 17:00
16  Znicz Kłobuck Orlik Blachownia 17:00
16  Maraton Waleńczów Alkas Aleksandria 17:00
15  Alkas Aleksandria Znicz Kłobuck 17:00
15  Orlik Blachownia Sokół Wręczyca Wielka 17:00
15  Płomień Czarny Las Liswarta Popów 17:00
15  Oksza Łobodno Liswarta Krzepice 17:00
15  Junior Szarlejka Grom Miedźno 17:00
15  Naprzód Ostrowy Grom Cykarzew 17:00
15  Błękitni Libidza Maraton Waleńczów 17:00
14  Liswarta Popów Orlik Blachownia 17:00
14  Grom Miedźno Oksza Łobodno 17:00
14  Liswarta Krzepice Płomień Czarny Las 17:00
14  Grom Cykarzew Junior Szarlejka 17:00
14  Błękitni Libidza Naprzód Ostrowy 17:00
14  Sokół Wręczyca Wielka Alkas Aleksandria 17:00
14  Maraton Waleńczów Znicz Kłobuck 11:00
13  2017-11-11 Sokół Wręczyca Wielka 0:3 Znicz Kłobuck relacja ›
13  2017-11-11 Liswarta Popów 6:1 Alkas Aleksandria zobacz ›
13  2017-11-11 Liswarta Krzepice 2:0 Orlik Blachownia zobacz ›
13  2017-11-11 Grom Miedźno 0:2 Płomień Czarny Las zobacz ›
13  2017-11-11 Grom Cykarzew 1:0 Oksza Łobodno zobacz ›
13  2017-11-11 Błękitni Libidza 2:0 Junior Szarlejka zobacz ›
13  2017-11-11 Naprzód Ostrowy 5:1 Maraton Waleńczów zobacz ›
12  2017-11-04 Junior Szarlejka 0:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
12  2017-11-04 Oksza Łobodno 1:1 Błękitni Libidza zobacz ›
12  2017-11-04 Płomień Czarny Las 2:0 Grom Cykarzew zobacz ›
12  2017-11-04 Orlik Blachownia 4:3 Grom Miedźno zobacz ›
12  2017-11-04 Alkas Aleksandria 0:3 Liswarta Krzepice zobacz ›
12  2017-11-04 Znicz Kłobuck 7:0 Liswarta Popów zobacz ›
12  2017-11-04 Maraton Waleńczów 1:9 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
11  2017-10-28 Liswarta Popów 3:1 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
11  2017-10-28 Liswarta Krzepice 0:3 Znicz Kłobuck zobacz ›
11  2017-10-28 Grom Miedźno 5:2 Alkas Aleksandria zobacz ›
11  2017-10-28 Grom Cykarzew 2:1 Orlik Blachownia zobacz ›
11  2017-10-28 Błękitni Libidza 1:5 Płomień Czarny Las zobacz ›
11  2017-10-28 Naprzód Ostrowy 0:2 Oksza Łobodno zobacz ›
11  2017-10-28 Junior Szarlejka 2:2 Maraton Waleńczów zobacz ›
10  2017-10-21 Oksza Łobodno 3:0 Junior Szarlejka zobacz ›
10  2017-10-21 Płomień Czarny Las 2:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
10  2017-10-21 Orlik Blachownia 2:2 Błękitni Libidza zobacz ›
10  2017-10-21 Alkas Aleksandria 2:1 Grom Cykarzew zobacz ›
10  2017-10-21 Znicz Kłobuck 7:0 Grom Miedźno zobacz ›
10  2017-10-21 Sokół Wręczyca Wielka 1:2 Liswarta Krzepice zobacz ›
10  2017-10-21 Maraton Waleńczów 0:5 Liswarta Popów zobacz ›
2017-10-14 Junior Szarlejka 2:5 Płomień Czarny Las zobacz ›
2017-10-14 Liswarta Krzepice 5:0 Liswarta Popów zobacz ›
2017-10-14 Grom Miedźno 0:2 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2017-10-14 Grom Cykarzew 0:6 Znicz Kłobuck zobacz ›
2017-10-14 Błękitni Libidza 5:2 Alkas Aleksandria zobacz ›
2017-10-14 Naprzód Ostrowy 2:0 Orlik Blachownia zobacz ›
2017-10-14 Oksza Łobodno 7:1 Maraton Waleńczów zobacz ›
2017-10-07 Płomień Czarny Las 1:2 Oksza Łobodno zobacz ›
2017-10-07 Maraton Waleńczów 1:5 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-10-07 Liswarta Popów 3:1 Grom Miedźno zobacz ›
2017-10-07 Sokół Wręczyca Wielka 5:0 Grom Cykarzew zobacz ›
2017-10-07 Znicz Kłobuck 8:0 Błękitni Libidza zobacz ›
2017-10-07 Alkas Aleksandria 0:4 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2017-10-07 Orlik Blachownia 3:1 Junior Szarlejka zobacz ›
2017-09-30 Grom Miedźno 2:0 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-09-30 Grom Cykarzew 3:1 Liswarta Popów zobacz ›
2017-09-30 Błękitni Libidza 8:1 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2017-09-30 Naprzód Ostrowy 0:7 Znicz Kłobuck zobacz ›
2017-09-30 Junior Szarlejka 3:1 Alkas Aleksandria zobacz ›
2017-09-30 Oksza Łobodno 7:3 Orlik Blachownia zobacz ›
2017-09-30 Płomień Czarny Las 5:1 Maraton Waleńczów zobacz ›
2017-09-23 Orlik Blachownia 1:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
2017-09-23 Alkas Aleksandria 0:5 Oksza Łobodno zobacz ›
2017-09-23 Znicz Kłobuck 10:1 Junior Szarlejka zobacz ›
2017-09-23 Sokół Wręczyca Wielka Naprzód Ostrowy 16:30
2017-09-23 Liswarta Popów 1:1 Błękitni Libidza zobacz ›
2017-09-23 Liswarta Krzepice 8:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2017-09-23 Maraton Waleńczów 0:4 Grom Miedźno zobacz ›
2017-09-16 Grom Cykarzew 1:0 Grom Miedźno zobacz ›
2017-09-16 Błękitni Libidza 3:2 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-09-16 Naprzód Ostrowy 2:1 Liswarta Popów zobacz ›
2017-09-16 Junior Szarlejka 2:4 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2017-09-16 Oksza Łobodno 0:3 Znicz Kłobuck zobacz ›
2017-09-16 Płomień Czarny Las 4:0 Alkas Aleksandria zobacz ›
2017-09-16 Orlik Blachownia 6:0 Maraton Waleńczów zobacz ›
Liswarta Popów 3:2 Junior Szarlejka zobacz ›
Sokół Wręczyca Wielka 0:3 Oksza Łobodno zobacz ›
Liswarta Krzepice 3:2 Naprzód Ostrowy zobacz ›
Alkas Aleksandria 3:1 Orlik Blachownia zobacz ›
Grom Miedźno 2:1 Błękitni Libidza zobacz ›
Maraton Waleńczów 0:4 Grom Cykarzew zobacz ›
Znicz Kłobuck 4:2 Płomień Czarny Las relacja ›
2017-09-03 Orlik Blachownia 0:7 Znicz Kłobuck relacja ›
2017-09-02 Błękitni Libidza 4:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2017-09-02 Naprzód Ostrowy 4:2 Grom Miedźno zobacz ›
2017-09-02 Junior Szarlejka 2:1 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-09-02 Oksza Łobodno 4:0 Liswarta Popów zobacz ›
2017-09-02 Płomień Czarny Las 0:3 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2017-09-02 Alkas Aleksandria 3:1 Maraton Waleńczów zobacz ›
2017-08-26 Znicz Kłobuck 11:0 Alkas Aleksandria relacja ›
2017-08-26 Sokół Wręczyca Wielka 1:1 Orlik Blachownia zobacz ›
2017-08-26 Liswarta Popów 3:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
2017-08-26 Liswarta Krzepice 4:0 Oksza Łobodno zobacz ›
2017-08-26 Grom Miedźno 3:4 Junior Szarlejka zobacz ›
2017-08-26 Grom Cykarzew 5:0 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2017-08-26 Maraton Waleńczów 1:4 Błękitni Libidza zobacz ›
2017-08-20 Alkas Aleksandria 0:1 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2017-08-19 Orlik Blachownia 0:0 Liswarta Popów zobacz ›
2017-08-19 Oksza Łobodno 7:0 Grom Miedźno zobacz ›
2017-08-19 Płomień Czarny Las 1:3 Liswarta Krzepice zobacz ›
2017-08-19 Junior Szarlejka 0:1 Grom Cykarzew zobacz ›
2017-08-19 Naprzód Ostrowy 0:3 Błękitni Libidza zobacz ›
2017-08-19 Znicz Kłobuck 8:0 Maraton Waleńczów relacja ›

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół Wręczyca WielkaZnicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka 0:3 Znicz Kłobuck
2017-11-11, 14:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 242, wczoraj: 328
ogółem: 1 437 490

statystyki szczegółowe

Logowanie