MLKS Znicz Kłobuck - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Orlik Blachownia 3:1 Junior Szarlejka
Alkas Aleksandria 0:4 Naprzód Ostrowy
Znicz Kłobuck 8:0 Błękitni Libidza
Sokół Wręczyca Wielka 5:0 Grom Cykarzew
Liswarta Popów 3:1 Grom Miedźno
Maraton Waleńczów 1:5 Liswarta Krzepice
Płomień Czarny Las 1:2 Oksza Łobodno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Oksza Łobodno - Maraton Waleńczów
Naprzód Ostrowy - Orlik Blachownia
Błękitni Libidza - Alkas Aleksandria
Grom Cykarzew - Znicz Kłobuck
Grom Miedźno - Sokół Wręczyca Wielka
Liswarta Krzepice - Liswarta Popów
Junior Szarlejka - Płomień Czarny Las

Najnowsza galeria

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce nożnej
Ładowanie...

Losowa galeria

ZNICZ - Pogoń K.
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 8 24 8 0 0 58 - 3 +55
2.
herb
plus 8 18 6 0 2 28 - 11 +17
3.
herb
minus 8 16 5 1 2 24 - 16 +8
4.
herb
plus 8 15 5 0 3 26 - 12 +14
5.
herb
minus 8 15 5 0 3 16 - 18 -2
6.
herb
bz 7 13 4 1 2 15 - 14 +1
7.
herb
plus 8 11 3 2 3 12 - 13 -1
8.
herb
plus 8 11 3 2 3 15 - 19 -4
9.
herb
minus 8 9 3 0 5 14 - 20 -6
10.
herb
plus 7 9 3 0 4 12 - 21 -9
11.
herb
minus 8 9 3 0 5 15 - 26 -11
12.
herb
minus 8 6 2 0 6 13 - 17 -4
13.
herb
bz 8 6 2 0 6 7 - 30 -23
14.
herb
bz 8 0 0 0 8 4 - 39 -35

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 15 5 0 0 41 - 3 +38
2.
herb
4 10 3 1 0 10 - 4 +6
3.
herb
5 10 3 1 1 10 - 8 +2
4.
herb
4 9 3 0 1 18 - 6 +12
5.
herb
3 9 3 0 0 15 - 3 +12
6.
herb
3 9 3 0 0 15 - 4 +11
7.
herb
3 9 3 0 0 9 - 1 +8
8.
herb
5 6 2 0 3 11 - 9 +2
9.
herb
3 6 2 0 1 7 - 5 +2
10.
herb
4 6 2 0 2 7 - 7 0
11.
herb
5 6 2 0 3 6 - 12 -6
12.
herb
4 6 2 0 2 6 - 13 -7
13.
herb
3 4 1 1 1 6 - 4 +2
14.
herb
4 0 0 0 4 2 - 17 -15

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
3 9 3 0 0 17 - 0 +17
2.
herb
4 9 3 0 1 10 - 5 +5
3.
herb
4 9 3 0 1 9 - 10 -1
4.
herb
5 7 2 1 2 9 - 12 -3
5.
herb
5 6 2 0 3 11 - 9 +2
6.
herb
5 6 2 0 3 7 - 17 -10
7.
herb
3 3 1 0 2 6 - 8 -2
8.
herb
5 3 1 0 4 7 - 15 -8
9.
herb
4 3 1 0 3 8 - 19 -11
10.
herb
3 1 0 1 2 5 - 11 -6
11.
herb
4 1 0 1 3 2 - 9 -7
12.
herb
3 0 0 0 3 2 - 8 -6
13.
herb
3 0 0 0 3 1 - 18 -17
14.
herb
4 0 0 0 4 2 - 22 -20

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Znicz KłobuckZnicz Kłobuck 8 24 8 0 0 58 - 3 +55
2. Oksza ŁobodnoOksza Łobodno 8 18 6 0 2 28 - 11 +17
3. Błękitni LibidzaBłękitni Libidza 8 16 5 1 2 24 - 16 +8
4. Liswarta KrzepiceLiswarta Krzepice 8 15 5 0 3 26 - 12 +14
5. Grom CykarzewGrom Cykarzew 8 15 5 0 3 16 - 18 -2
6. Sokół Wręczyca WielkaSokół Wręczyca Wielka 7 13 4 1 2 15 - 14 +1
7. Liswarta PopówLiswarta Popów 8 11 3 2 3 12 - 13 -1
8. Orlik BlachowniaOrlik Blachownia 8 11 3 2 3 15 - 19 -4
9. Grom MiedźnoGrom Miedźno 8 9 3 0 5 14 - 20 -6
10. Naprzód OstrowyNaprzód Ostrowy 7 9 3 0 4 12 - 21 -9
11. Junior SzarlejkaJunior Szarlejka 8 9 3 0 5 15 - 26 -11
12. Płomień Czarny LasPłomień Czarny Las 8 6 2 0 6 13 - 17 -4
13. Alkas AleksandriaAlkas Aleksandria 8 6 2 0 6 7 - 30 -23
14. Maraton WaleńczówMaraton Waleńczów 8 0 0 0 8 4 - 39 -35

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Znicz KłobuckZnicz Kłobuck 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Błękitni LibidzaBłękitni Libidza 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Orlik BlachowniaOrlik Blachownia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Naprzód OstrowyNaprzód Ostrowy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Grom CykarzewGrom Cykarzew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Grom MiedźnoGrom Miedźno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Oksza ŁobodnoOksza Łobodno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Płomień Czarny LasPłomień Czarny Las 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Sokół Wręczyca WielkaSokół Wręczyca Wielka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Maraton WaleńczówMaraton Waleńczów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Liswarta KrzepiceLiswarta Krzepice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Liswarta PopówLiswarta Popów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Alkas AleksandriaAlkas Aleksandria 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Junior SzarlejkaJunior Szarlejka 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Znicz Kłobuck XXX 11:0 - - 8:0 - 4:2 - - - - - 8:010:1
2. Alkas Aleksandria - XXX - - 3:10:1 - 0:5 - - 0:43:1 - -
3. Liswarta Popów - - XXX - - - 3:0 - 3:1 - - - 1:13:2
4. Liswarta Krzepice - - - XXX - - - 4:0 - 8:13:2 - - -
5. Maraton Waleńczów - - - 1:5 XXX - - - 0:40:4 - - 1:4 -
6. Sokół Wręczyca Wielka - - - - - XXX - 0:3 - 5:0 - 1:1 - -
7. Płomień Czarny Las - 4:0 - 1:35:10:3 XXX 1:2 - - - - - -
8. Oksza Łobodno0:3 - 4:0 - - - - XXX 7:0 - - 7:3 - -
9. Grom Miedźno - - - 2:0 - - - - XXX - - - 2:13:4
10. Grom Cykarzew - - 3:1 - - - - - 1:0 XXX 5:0 - - -
11. Naprzód Ostrowy0:7 - 2:1 - - - - - 4:2 - XXX - 0:3 -
12. Orlik Blachownia0:7 - 0:0 - 6:0 - 1:0 - - - - XXX - 3:1
13. Błękitni Libidza - - - 3:2 - 8:1 - - - 4:1 - - XXX -
14. Junior Szarlejka - 3:1 - 2:1 - 2:4 - - - 0:1 - - - XXX

Kalendarium

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Reklama

Ostatnie spotkanie

Znicz KłobuckBłękitni Libidza
Znicz Kłobuck 8:0 Błękitni Libidza
2017-10-07, 15:30:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 400, wczoraj: 810
ogółem: 1 306 149

statystyki szczegółowe

Logowanie