MLKS Znicz Kłobuck - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Naprzód Ostrowy 5:1 Maraton Waleńczów
Błękitni Libidza 2:0 Junior Szarlejka
Grom Cykarzew 1:0 Oksza Łobodno
Grom Miedźno 0:2 Płomień Czarny Las
Liswarta Krzepice 2:0 Orlik Blachownia
Liswarta Popów 6:1 Alkas Aleksandria
Sokół Wręczyca Wielka 0:3 Znicz Kłobuck

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Maraton Waleńczów - Znicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka - Alkas Aleksandria
Błękitni Libidza - Naprzód Ostrowy
Grom Cykarzew - Junior Szarlejka
Liswarta Krzepice - Płomień Czarny Las
Grom Miedźno - Oksza Łobodno
Liswarta Popów - Orlik Blachownia

Najnowsza galeria

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce nożnej
Ładowanie...

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 13 39 13 0 0 84 - 3 +81
2.
herb
bz 13 28 9 1 3 41 - 14 +27
3.
herb
bz 13 27 9 0 4 38 - 16 +22
4.
herb
bz 13 24 7 3 3 35 - 26 +9
5.
herb
plus 13 21 7 0 6 29 - 21 +8
6.
herb
plus 13 21 7 0 6 20 - 29 -9
7.
herb
plus 13 20 6 2 5 26 - 27 -1
8.
herb
minus 12 19 6 1 5 28 - 23 +5
9.
herb
plus 12 18 6 0 6 21 - 26 -5
10.
herb
minus 13 15 4 3 6 22 - 30 -8
11.
herb
bz 13 12 4 0 9 22 - 37 -15
12.
herb
bz 13 10 3 1 9 19 - 39 -20
13.
herb
bz 13 9 3 0 10 14 - 50 -36
14.
herb
bz 13 1 0 1 12 9 - 67 -58

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 21 7 0 0 55 - 3 +52
2.
herb
7 16 5 1 1 29 - 8 +21
3.
herb
6 16 5 1 0 19 - 6 +13
4.
herb
6 15 5 0 1 22 - 6 +16
5.
herb
6 15 5 0 1 23 - 11 +12
6.
herb
6 15 5 0 1 12 - 8 +4
7.
herb
7 14 4 2 1 16 - 13 +3
8.
herb
7 12 4 0 3 15 - 10 +5
9.
herb
7 12 4 0 3 13 - 16 -3
10.
herb
6 9 3 0 3 12 - 11 +1
11.
herb
7 9 3 0 4 8 - 16 -8
12.
herb
7 7 2 1 4 11 - 15 -4
13.
herb
5 4 1 1 3 7 - 9 -2
14.
herb
6 0 0 0 6 3 - 31 -28

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 18 6 0 0 29 - 0 +29
2.
herb
7 15 5 0 2 21 - 14 +7
3.
herb
7 12 4 0 3 16 - 10 +6
4.
herb
6 12 4 0 2 12 - 6 +6
5.
herb
6 9 3 0 3 14 - 11 +3
6.
herb
7 9 2 3 2 12 - 15 -3
7.
herb
5 6 2 0 3 8 - 10 -2
8.
herb
7 6 2 0 5 8 - 21 -13
9.
herb
7 4 1 1 5 7 - 21 -14
10.
herb
7 3 1 0 6 10 - 26 -16
11.
herb
6 3 1 0 5 8 - 24 -16
12.
herb
6 1 0 1 5 6 - 17 -11
13.
herb
7 1 0 1 6 6 - 36 -30
14.
herb
6 0 0 0 6 6 - 34 -28

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Znicz KłobuckZnicz Kłobuck 13 39 13 0 0 84 - 3 +81
2. Oksza ŁobodnoOksza Łobodno 13 28 9 1 3 41 - 14 +27
3. Liswarta KrzepiceLiswarta Krzepice 13 27 9 0 4 38 - 16 +22
4. Błękitni LibidzaBłękitni Libidza 13 24 7 3 3 35 - 26 +9
5. Płomień Czarny LasPłomień Czarny Las 13 21 7 0 6 29 - 21 +8
6. Grom CykarzewGrom Cykarzew 13 21 7 0 6 20 - 29 -9
7. Liswarta PopówLiswarta Popów 13 20 6 2 5 26 - 27 -1
8. Sokół Wręczyca WielkaSokół Wręczyca Wielka 12 19 6 1 5 28 - 23 +5
9. Naprzód OstrowyNaprzód Ostrowy 12 18 6 0 6 21 - 26 -5
10. Orlik BlachowniaOrlik Blachownia 13 15 4 3 6 22 - 30 -8
11. Grom MiedźnoGrom Miedźno 13 12 4 0 9 22 - 37 -15
12. Junior SzarlejkaJunior Szarlejka 13 10 3 1 9 19 - 39 -20
13. Alkas AleksandriaAlkas Aleksandria 13 9 3 0 10 14 - 50 -36
14. Maraton WaleńczówMaraton Waleńczów 13 1 0 1 12 9 - 67 -58

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Znicz KłobuckZnicz Kłobuck 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Błękitni LibidzaBłękitni Libidza 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Orlik BlachowniaOrlik Blachownia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Naprzód OstrowyNaprzód Ostrowy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Grom CykarzewGrom Cykarzew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Grom MiedźnoGrom Miedźno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Oksza ŁobodnoOksza Łobodno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Płomień Czarny LasPłomień Czarny Las 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Sokół Wręczyca WielkaSokół Wręczyca Wielka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Maraton WaleńczówMaraton Waleńczów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Liswarta KrzepiceLiswarta Krzepice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Liswarta PopówLiswarta Popów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Alkas AleksandriaAlkas Aleksandria 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Junior SzarlejkaJunior Szarlejka 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Znicz Kłobuck XXX 11:07:0 - 8:0 - 4:2 - 7:0 - - - 8:010:1
2. Alkas Aleksandria - XXX - 0:33:10:1 - 0:5 - 2:10:43:1 - -
3. Liswarta Popów - 6:1 XXX - - 3:13:0 - 3:1 - - - 1:13:2
4. Liswarta Krzepice0:3 - 5:0 XXX - - - 4:0 - 8:13:22:0 - -
5. Maraton Waleńczów - - 0:51:5 XXX 1:9 - - 0:40:4 - - 1:4 -
6. Sokół Wręczyca Wielka0:3 - - 1:2 - XXX - 0:3 - 5:0 - 1:1 - -
7. Płomień Czarny Las - 4:0 - 1:35:10:3 XXX 1:2 - 2:02:1 - - -
8. Oksza Łobodno0:3 - 4:0 - 7:1 - - XXX 7:0 - - 7:31:13:0
9. Grom Miedźno - 5:2 - 2:0 - 0:20:2 - XXX - - - 2:13:4
10. Grom Cykarzew0:6 - 3:1 - - - - 1:01:0 XXX 5:02:1 - -
11. Naprzód Ostrowy0:7 - 2:1 - 5:1 - - 0:24:2 - XXX 2:00:3 -
12. Orlik Blachownia0:7 - 0:0 - 6:0 - 1:0 - 4:3 - - XXX 2:23:1
13. Błękitni Libidza - 5:2 - 3:2 - 8:11:5 - - 4:1 - - XXX 2:0
14. Junior Szarlejka - 3:1 - 2:12:22:42:5 - - 0:10:1 - - XXX

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół Wręczyca WielkaZnicz Kłobuck
Sokół Wręczyca Wielka 0:3 Znicz Kłobuck
2017-11-11, 14:00:00
    relacja »

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 253, wczoraj: 328
ogółem: 1 437 501

statystyki szczegółowe

Logowanie