Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów
im. Marka Sztolcmana
więcej w rozwinięciu:
Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów
im. Marka Sztolcmana
o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Kłobucku
XVII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej im. Marka Sztolcmana rozpoczną się w niedzielę, 5 lutego od dwóch pierwszych turniejów eliminacyjnych, a miejscem spotkań będzie tradycyjnie hala kłobuckiego Gimnazjum mieszczącego się przy ulicy Bohaterów Bitwy pod Mokrą 4. Tegoroczna edycja będzie miała nieco inny przebieg aniżeli w latach ubiegłych. Odbędą się trzy turnieje eliminacyjne w dwóch grupach 5 – zespołowych oraz jednej 4 – zespołowej. Do finałowej rywalizacji, która odbędzie się 19 lutego, zakwalifikują się po dwie najlepsze ekipy z każdego turnieju eliminacyjnego. W turnieju finałowym, 19 lutego, początek 13.30, nastąpi podział na dwie, 3 – zespołowe grupy a cała rywalizacja zakończy się spotkaniem finałowym. Mecze będą trwać 1 x 20 minut.
Wszystkie turnieje będą rozpoczynać się w godzinach wczesno popołudniowych co ma na celu przyciągnięcie większej ilości kibiców.
I turniej eliminacyjny rozpocznie się 5 lutego o godzinie 13.30. Pierwszy pojedynek odbędzie się o 14.00. W I turnieju eliminacyjnym udział brać będą: KS Panki (IV liga śląska, grupa I – XVII miejsce); Huragan Jezioro (Klasa A Lubliniec – V miejsce); Amator Golce (Klasa Okręgowa, grupa I – I miejsce); Płomień Borowe (Klasa B Lubliniec – X miejsce); Pogoń II Kamyk (Klasa B, grupa I – IX miejsce)
II turniej eliminacyjny odbywał się będzie także 5 lutego a pierwszy pojedynek jest przewidziany na 18.30. W II turnieju udział wezmą: Liswarta Krzepice (Klasa Okręgowa, grupa I – IX miejsce); Znicz Kłobuck (Klasa A, grupa I – VI miejsce); Grom Miedźno (Klasa Okręgowa, grupa I – XII miejsce), Sparta Nowa Wieś (Klasa A, grupa I – X miejsce). Zakończenie tego turnieju przewidziano na godzinę 21.10.
III turniej eliminacyjny odbędzie się 12 lutego, początek 13.30, pierwszy mecz przewidziano na godzinę 14.00. W III turnieju udział wezmą: Olimpia Truskolasy (Klasa Okręgowa, grupa I – VIII miejsce); Junior Szarlejka (Klasa A, grupa I – IX miejsce); Pogoń Kamyk (Klasa Okręgowa, grupa I – V miejsce); Błękitni Libidza (Klasa A, grupa I – VII miejsce); Maraton Waleńczów (Klasa B, grupa I – II miejsce).
W tegorocznej edycji Mistrzostw wystąpi 14 zespołów. Wśród nieobecnych są: Sokół Wręczyca Wielka, Liswarta Popów (do tej pory te zespoły brały udział we wszystkich edycjach Mistrzostw), Oksza Łobodno, Płomień Przystajń, Naprzód Ostrowy.
Tytułu mistrzowskiego z roku 2016 bronić będzie Olimpia Truskolasy.
Historia:
Rok | I miejsce | II miejsce | III miejsce | Hala |
2001 | POGOŃ KAMYK (trener Włodzimierz Serwiński) | Liswarta Popów | Olimpia Truskolasy | Truskolasy |
2002 | POGOŃ KAMYK (trener Adam Zalewski) | Olimpia Truskolasy | Liswarta Popów | Truskolasy |
2003 | LISWARTA POPÓW (trener Stanisław Wrzesiński) | Znicz Kłobuck | Huragan Jezioro | Truskolasy |
2004 | OLIMPIA TRUSKOLASY (trener Władysław Kłak) | Junior Szarlejka | Sokół Wręczyca | Wręczyca Wielka |
2005 | OLIMPIA TRUSKOLASY (trener Dariusz Dobosz) | Znicz Kłobuck | Liswarta Popów | Krzepice |
2006 | ZNICZ KŁOBUCK (trener Andrzej Wróblewski) | Liswarta Popów | Junior Szarlejka | Kłobuck |
2007 | SOKÓŁ WRĘCZYCA (trener Norbert Mazik) | Olimpia Truskolasy | Znicz Kłobuck | Kłobuck |
2008 | OLIMPIA TRUSKOLASY (trener Tomasz Maniura) | Znicz Kłobuck | Pogoń Kamyk | Kłobuck |
2009 | ZNICZ KŁOBUCK (trener Tomasz Juszczyk) | Olimpia Truskolasy | Pogoń Kamyk | Kłobuck |
2010 | POGOŃ KAMYK (trener Wojciech Kozak) | Kingway Popów | Znicz Kłobuck | Kłobuck |
2011 | HURAGAN JEZIORO (p.o. trenera Robert Biernacki) | Sokół Wręczyca | Junior Szarlejka | Kłobuck |
2012 | JUNIOR SZARLEJKA (trener Tomasz Czok) | Grom Miedźno | Znicz Kłobuck | Kłobuck |
2013 | KS PANKI (trener Oskar Operacz) | Sokół Wręczyca | Znicz Kłobuck | Kłobuck |
2014 | LISWARTA KRZEPICE (trener Stanisław Szczęsny) | Grom Miedźno | Znicz Kłobuck | Kłobuck |
2015 | AMATOR GOLCE (trener Wojciech Kozak) | KS Panki | Liswarta Popów | Kłobuck |
Nagrody indywidualne:
Rok | Król strzelców | Najlepszy piłkarz | Najlepszy bramkarz | Piłkarskie odkrycie | Najlepszy obrońca (od 2006) |
2001 | Dawid Błaszczykowski (Olimpia Truskolasy) | - | Andrzej Malina (Pogoń Kamyk) | - | - |
2002 | Tomasz Chyra (Liswarta Popów) | - | Dariusz Bal (Olimpia Truskolasy) | - | - |
2003 | Tomasz Chyra (Liswarta Popów) | Paweł Kilan (Liswarta Popów) | Andrzej Malina (Znicz Kłobuck) | Paweł Labocha (Huragan Jezioro) | Tomasz Wojtal (Liswarta Krzepice) |
2004 | Dariusz Dobosz (Olimpia Truskolasy) | Dariusz Dobosz (Olimpia Truskolasy) | Ireneusz Kardacz (Junior Szarlejka) | Mariusz Sirek (Junior Szarlejka) | Artur Kurasiński i Piotr Miedziński (Sokół Wręczyca) |
2005 | Dariusz Dobosz (Olimpia Truskolasy) | Dariusz Dobosz (Olimpia Truskolasy) | Andrzej Malina (Znicz Kłobuck) | Łukasz Kozak (Olimpia Truskolasy) | Konrad Kardas i Tomasz Juszczyk (Znicz Kłobuck) |
2006 | Daniel Kotarski (Liswarta Krzepice) | Tomasz Juszczyk (Znicz Kłobuck) | Mariusz Stalka (Liswarta Popów) | Michał Musiał (Znicz Kłobuck) | Marcin Kotyl (Liswarta Popów) |
2007 | Przemysław Mazik (Znicz Kłobuck) | Norbert Mazik (Sokół Wręczyca) | Paweł Wojczyk (Huragan Jezioro) | Wojciech Szczypiór (Naprzód Ostrowy) | Dawid Błaszczykowski (Olimpia Truskolasy) |
2008 | Grzegorz Miedziński (Sokół Wręczyca) | Marcin Krawczyk (Olimpia Truskolasy) | Sebastian Far (Pogoń Kamyk) | Sławomir Ogłaza (Olimpia Truskolasy) | Paweł Konieczko (Olimpia Truskolasy) |
2009 | Dawid Świtała (Olimpia Truskolasy) | Mariusz Pawelec (Znicz Kłobuck) | Paweł Wojczyk (Huragan Jezioro) | Tomasz Brzęczek (Olimpia Truskolasy) | Przemysław Ogłaza (Olimpia Truskolasy) |
2010 | Janusz Kowalik (Grom Miedźno) | Oskar Operacz (Olimpia Truskolasy) | Mirosław Szewczyk (Kingway Popów) | Mateusz Wojciechowski (Pogoń Kamyk) | Michał Pagacz (Kingway Popów) |
2011 | Tomasz Czok (Junior Szarlejka) | Tomasz Czok (Junior Szarlejka) | Mateusz Ball (Huragan Jezioro) | Kamil Ciapa (Liswarta Krzepice) | Jarosław Warzecha (Junior Szarlejka) |
2012 | Bartłomiej Sitkiewicz (Znicz Kłobuck) | Mariusz Pawelec (Znicz Kłobuck) | Kamil Strzelczyk (Sokół Wręczyca) | Tomasz Turek (Oksza Łobodno) | Paweł Rycharski (Sokół Wręczyca) |
2013 | Mateusz Teodorczyk (Sokół Wręczyca) | Mateusz Teodorczyk (Sokół Wręczyca) | Adrian Nalichowski (Pogoń Kamyk) | Jakub Chrzęstek (KS Panki) | Wojciech Bik (Junior Szarlejka) |
2014 | Karol Barzak (Sokół Wręczyca) | Marcin Szewczyk (Grom Miedźno) | Konrad Pląskowski (Liswarta Krzepice) | Jakub Chrzęstek (KS Panki) | Tymoteusz Tekieli (Znicz Kłobuck) |
2015 | Miłosz Bielecki (Liswarta Popów) | Miłosz Bielecki (Liswarta Popów) | Przemysław Woldan (Amator Golce) | Jarosław Szymanek (Huragan Jezioro) | Patryk Kudła (KS Panki) |
W 2011 roku wprowadzono MVP Turnieju Finałowego (nagroda kierownika mistrzostw Stanisława Wrzesińskiego). W 2011 zdobył ją grający trener Sokoła Wręczyca - Andrzej Rogaczewski, w 2012 roku Krzysztof Leszczyński (Grom Miedźno), w 2013 roku Tomasz Pasieka (KS Panki), w 2014 roku Grzegorz Noga (Liswarta Krzepice), a w 2015 roku Jacek Rokosa (Amator Golce). W roku 2013 do najlepszej piątki mistrzostw wybrano również Łukasza Kaczmarzyka (Pogoń Kamyk), a w 2015 r. Jacka Rokosę.
* * *
Żródło KS Panki, Grom Miedźno
|
Sokół Wręczyca Wielka | 0:3 | Znicz Kłobuck |
2017-11-11, 14:00:00 |
||
relacja » |
B-klasa » Częstochowa I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 325, wczoraj: 329
ogółem: 2 104 673
statystyki szczegółowe