MLKS Znicz Kłobuck - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Znicz Kłobuck 7:1 Grom Cykarzew
Sparta Nowa Wieś 1:3 Naprzód Ostrowy
Płomień Czarny Las 2:1 Junior Szarlejka
Sokół Wręczyca 1:0 Orzeł Kiedrzyn
Start Soborzyce 1:3 Orlik - Pogoń Blachownia
Błękitni Libidza 1:2 Oksza Łobodno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Najnowsza galeria

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce nożnej
Ładowanie...

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

ZNICZ MISTRZEM!!!!!

  • autor: zniczklobuck1946, 2017-02-19 20:41

XVII Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu 

więcej w rozwinięciu

 

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6571790.jpg nowa-galeria-6571791.jpg nowa-galeria-6571792.jpg

Znicz mistrzem powiatu!

W rozegranych dzisiaj XVII Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu zwyciężył Znicz Kłobuck, który po złotej bramce w doliczonym czasie gry pokonał Amatora Golce 2:1.
Grupa A.
KS Panki
Liswarta Krzepice
Junior Szarlejka

Mecze grupowe:
KS Panki - Liswarta Krzepice 1:1 M. Mońka - T. Pasieka
KS Panki - Junior Szarlejka 1:2 A. Hyra - W. Totoń, K. Korzekwa
Liswarta Krzepice - Junior Szarlejka 1:1 K. Hernacki - J. Koćwin

Tabela:
1. Junior Szarlejka 4 pkt. br. 3:2
2. Liswarta Krzepice 2 pkt. br. 2:2
3. KS Panki 1 pkt. br. 2:3

Grupa B.
Znicz Kłobuck
Olimpia Truskolasy
Amator Golce

Mecze grupowe:
Znicz Kłobuck - Olimpia Truskolasy 2:1 T. Rados, K. Kasprzyk - C. Tomziński
Znicz Kłobuck - Amator Golce 0:0
Olimpia Truskolasy - Amator Golce 0:1 P. Chajduś

Tabela:
1. Znicz Kłobuck 4 pkt. br. 2:1
2. Amator Golce 4 pkt. br. 1:0
3. Olimpia Truskolasy 0 pkt. br. 1:3

Mecz o V miejsce:
KS Panki - Olimpia Truskolasy 5:2 P. Ogłaza, D. Chrzęstek, T. Pasieka 2, P. Kudła - M. Zalewski, M. Kotarski

Mecze półfinałowe:
Junior Szarlejka - Amator Golce 0:1 M. Wróblewski
Liswarta Krzepice - Znicz Kłobuck 1:2 G. Noga - P. Majczyna, K. Kasprzyk

Mecz o III miejsce:
Junior Szarlejka - Liswarta Krzepice 1:2 K. Korzekwa - M. Mońka, K. Nagłowski

Mecz finałowy:
Amator Golce - Znicz Kłobuck 1:1 d. 1:2 A. Sikorski - T. Rados 2

Klasyfikacja końcowa:
1. Znicz Kłobuck
2. Amator Golce
3. Liswarta Krzepice
4. Junior Szarlejka
5. KS Panki
6. Olimpia Truskolasy
7. Huragan Jezioro
8. Grom Miedźno
9. Pogoń Kamyk
10. Pogoń II Kamyk
11. Maraton Waleńczów
12. Płomień Borowe
13. Sparta Nowa Wieś

Składy drużyn:

Olimpia Truskolasy: Krzysztof Kierat, Mateusz Bal, Paweł Mardosz, Jakub Tyklewicz, Mateusz Kotarski, Paweł Warchoł, Krzysztof Rendak, Andrzej Bogus, Cezary Tomziński (C), Marcin Zalewski

Trener: Marcin Zalewski

KS Panki: Damian Janoszka, Tomasz Pasieka, Jakub Chrzęstek, Dawid Chrzęstek, Piotr Wręczycki, Paweł Wręczycki, Patryk Kudła, Przemysław Ogłaza (C), Arkadiusz Hyra

Trener: Michał Skowronek

Liswarta Krzepice: Konrad Pląskowski, Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Karol Hernacki, Mateusz Mońka, Tobiasz Kierat, Maciej Pilśniak, Dominik Wawrzyniak, Mateusz Ściebura, Marcin Podgórski, Mateusz Spaczyński (C), Mateusz Gazda

Trener: Stanisław Szczęsny

Znicz Kłobuck: Kacper Gajewski, Mariusz Pawelec, Mateusz Adamus, Tomasz Gadomski, Rafał Staśkiewicz, Tomasz Rados, Karol Kasprzyk, Paweł Gala, Miłosz Bielecki, Przemysław Majczyna

Trener: Tomasz Juszczyk

Junior Szarlejka: Tomasz Kwarciak, Bartłomiej Hiller, Jakub Głąb, Jakub Koćwin (C), Mateusz Głąb, Konrad Korzekwa, Cezary Kupczyk, Przemysław Moll, Witold Totoń, Łukasz Drynda, Tomasz Hobot

Trener: Michał Wręczycki

Amator Golce: Przemysław Woldan, Jacek Rokosa, Konrad Nowak, Kamil Młyńczyk (C), Michał Wróblewski, Patryk Chajduś, Kamil Skowronek, Dawid Korczak, Adrian Sikorski

Trener: Jacek Rokosa

Sędziowie: Paweł Kuban, Lech Malinowski, Konrad Mikołajczyk

W klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców, po turniejach eliminacyjnych przewodzą:

Tomasz Pasieka (KS Panki) – 6 bramekJacek Rokosa (Amator Golce) – 5 bramekŁukasz Kaczmarzyk (Huragan Jezioro), Tomasz Napieraj (Pogoń II Kamyk) – 4 bramkiPatryk Kudła, Arkadiusz Hyra (KS Panki), Marcin Zalewski, Andrzej Bogus (Olimpia Truskolasy) – 3 bramki

Dotychczasowi triumfatorzy Mistrzostw:

2017 rok - Znicz Kłobuck

2016 rok – Olimpia Truskolasy

2015 rok – Amator Golce

2014 rok – Liswarta Krzepice

2013 rok – K.S. Panki

2012 rok – Junior Szarlejka

2011 rok - Huragan Jezioro

2010 rok - Pogoń Kamyk

2009 rok - Znicz Kłobuck

2008 rok - Olimpia Truskolasy

2007 rok - Sokół Wręczyca Wielka

2006 rok - Znicz Kłobuck

2005 rok - Olimpia Truskolasy

2004 rok - Olimpia Truskolasy

2003 rok - Liswarta Popów

2002 rok - Pogoń Kamyk

2001 rok - Pogoń Kamyk

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [211]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

04

06-2017

niedziela

Reklama

Ostatnie spotkanie

Znicz KłobuckGrom Cykarzew
Znicz Kłobuck 7:1 Grom Cykarzew
2017-05-06, 15:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 54, wczoraj: 879
ogółem: 1 231 791

statystyki szczegółowe

Logowanie