MLKS Znicz Kłobuck - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Znicz Kłobuck 7:1 Grom Cykarzew
Sparta Nowa Wieś 1:3 Naprzód Ostrowy
Płomień Czarny Las 2:1 Junior Szarlejka
Sokół Wręczyca 1:0 Orzeł Kiedrzyn
Start Soborzyce 1:3 Orlik - Pogoń Blachownia
Błękitni Libidza 1:2 Oksza Łobodno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Najnowsza galeria

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce nożnej
Ładowanie...

Losowa galeria

Zdjęcia ze spotkań
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

ZNICZ MISTRZEM!!!!!

  • autor: zniczklobuck1946, 2017-03-04 22:53

W rozegranych dzisiaj XII Młodzieżowych Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Orlików drużyna MLKS Znicz Kłobuck zajęła I miejsce. Najlepszym bramkarzem mistrzostw został Jaskuła Mateusz

 

Faza grupowa

Grupa A

Oksza Łobodno - KS Panki 0:2

Liswarta Popów - Znicz Kłobuck 0:1

Sokół Wręczyca - Oksza Łobodno 0:0

KS Panki - Liswarta Popów 1:2

Znicz Kłobuck - Sokół Wręczyca 0:0

Oksza Łobodno - Liswarta Popów 1:0

KS Panki - Znicz Kłobuck 1:0

Liswarta Popów - Sokół Wręczyca 2:1

Oksza Łobodno - Znicz Kłobuck 0:1

KS Panki - Sokół Wręczyca 2:0

Tabela:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. KS Panki

4

9 6:2
2. Znicz Kłobuck

4

7 2:1
3. Liswarta Popów

4

6 4:4
4. Oksza Łobodno

4

4 1:3
5. Sokół Wręczyca

4

2 1:4

Grupa B

AS Przystajń - Pogoń Kamyk 1:1

Olimpia Truskolasy - Huragan Jezioro 6:0

Grom Miedźno - AS Przystajń 2:1 A. Matyja, B. Tałajczyk

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 3;1

Huragan Jezioro - Grom Miedźno 0:6 B. Bedła 3, K. Zawisza 2, B. Tałajczyk

AS Przystajń - Olimpia Truskolasy 2:3

Pogoń Kamyk - Huragan Jezioro 4:0

Olimpia Truskolasy - Grom Miedźno 1:1 B. Tałajczyk

AS Przystajń - Huragan Jezioro 4:0

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 2:4 W. Krynicki, B. Tałajczyk 3

Tabela

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Grom Miedźno

4

10 13:4
2. Pogoń Kamyk

4

7 10:6
3. Olimpia Truskolasy

4

4 11:6
4. Akademia Sportu Przystajń

4

4 8:5
5. Huragan Jezioro 4 0

0:20

 

Mecze półfinałowe:

Pogoń Kamyk - KS Panki 3:1

Grom Miedźno - Znicz Kłobuck 0:1

Mecz o III miejsce

Grom Miedźno - KS Panki 3:0 J. Słonina 2, B. Tałajczyk

Mecz o I miejsce

Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 2:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Znicz Kłobuck

2. Pogoń Kamyk

3. Grom Miedźno

4. KS Panki

5. Olimpia Truskolasy

6. Liswarta Popów

7. Akademia Sportu Przystajń

8. Oksza Łobodno

9. Sokół Wręczyca

10. Huragan Jezioro

żródło www.grommoedzno.futbolowo.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [157]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

29

07-2017

sobota

30

07-2017

niedziela

Reklama

Ostatnie spotkanie

Znicz KłobuckGrom Cykarzew
Znicz Kłobuck 7:1 Grom Cykarzew
2017-05-06, 15:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 223
ogółem: 1 254 074

statystyki szczegółowe

Logowanie