MLKS Znicz Kłobuck - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Znicz KłobuckJunior Szarlejka
Znicz Kłobuck   Junior Szarlejka
2017-09-23, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Orlik Blachownia 6:0 Maraton Waleńczów
Płomień Czarny Las 4:0 Alkas Aleksandria
Oksza Łobodno 0:3 Znicz Kłobuck
Junior Szarlejka 2:4 Sokół Wręczyca Wielka
Naprzód Ostrowy 2:1 Liswarta Popów
Błękitni Libidza 3:2 Liswarta Krzepice
Grom Cykarzew 1:0 Grom Miedźno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Maraton Waleńczów - Grom Miedźno
Liswarta Krzepice - Grom Cykarzew
Liswarta Popów - Błękitni Libidza
Sokół Wręczyca Wielka - Naprzód Ostrowy
Znicz Kłobuck - Junior Szarlejka
Alkas Aleksandria - Oksza Łobodno
Orlik Blachownia - Płomień Czarny Las

Najnowsza galeria

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce nożnej
Ładowanie...

Losowa galeria

Zdjęcia z archiwum
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

ZNICZ MISTRZEM!!!!!

  • autor: zniczklobuck1946, 2017-03-04 22:53

W rozegranych dzisiaj XII Młodzieżowych Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Orlików drużyna MLKS Znicz Kłobuck zajęła I miejsce. Najlepszym bramkarzem mistrzostw został Jaskuła Mateusz

 

Faza grupowa

Grupa A

Oksza Łobodno - KS Panki 0:2

Liswarta Popów - Znicz Kłobuck 0:1

Sokół Wręczyca - Oksza Łobodno 0:0

KS Panki - Liswarta Popów 1:2

Znicz Kłobuck - Sokół Wręczyca 0:0

Oksza Łobodno - Liswarta Popów 1:0

KS Panki - Znicz Kłobuck 1:0

Liswarta Popów - Sokół Wręczyca 2:1

Oksza Łobodno - Znicz Kłobuck 0:1

KS Panki - Sokół Wręczyca 2:0

Tabela:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. KS Panki

4

9 6:2
2. Znicz Kłobuck

4

7 2:1
3. Liswarta Popów

4

6 4:4
4. Oksza Łobodno

4

4 1:3
5. Sokół Wręczyca

4

2 1:4

Grupa B

AS Przystajń - Pogoń Kamyk 1:1

Olimpia Truskolasy - Huragan Jezioro 6:0

Grom Miedźno - AS Przystajń 2:1 A. Matyja, B. Tałajczyk

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 3;1

Huragan Jezioro - Grom Miedźno 0:6 B. Bedła 3, K. Zawisza 2, B. Tałajczyk

AS Przystajń - Olimpia Truskolasy 2:3

Pogoń Kamyk - Huragan Jezioro 4:0

Olimpia Truskolasy - Grom Miedźno 1:1 B. Tałajczyk

AS Przystajń - Huragan Jezioro 4:0

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 2:4 W. Krynicki, B. Tałajczyk 3

Tabela

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Grom Miedźno

4

10 13:4
2. Pogoń Kamyk

4

7 10:6
3. Olimpia Truskolasy

4

4 11:6
4. Akademia Sportu Przystajń

4

4 8:5
5. Huragan Jezioro 4 0

0:20

 

Mecze półfinałowe:

Pogoń Kamyk - KS Panki 3:1

Grom Miedźno - Znicz Kłobuck 0:1

Mecz o III miejsce

Grom Miedźno - KS Panki 3:0 J. Słonina 2, B. Tałajczyk

Mecz o I miejsce

Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 2:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Znicz Kłobuck

2. Pogoń Kamyk

3. Grom Miedźno

4. KS Panki

5. Olimpia Truskolasy

6. Liswarta Popów

7. Akademia Sportu Przystajń

8. Oksza Łobodno

9. Sokół Wręczyca

10. Huragan Jezioro

żródło www.grommoedzno.futbolowo.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [188]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

Reklama

Ostatnie spotkanie

Oksza ŁobodnoZnicz Kłobuck
Oksza Łobodno 0:3 Znicz Kłobuck
2017-09-16, 16:30:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 185, wczoraj: 352
ogółem: 1 273 840

statystyki szczegółowe

Logowanie